6:24 عصر | ۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دي
3
پرسشکشتی
کد خبر: 57720 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۷ آذر - 5:16 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

بگذارید گوگل به جای شما پاسخ بدهد!

شرکت گوگل یک امکان جدید موسوم به "پاسخ هوشمند" را برای پیام‌رسان اختصاصی خود طراحی کرده است که متناسب با پیام‌های دریافتی کاربر، پاسخ‌های پیشنهادی ارائه می‌دهد.

به گزارش گفت و گو نیوز و به نقل از انگجت، گوگل ویژگی "پاسخ هوشمند"(Smart Response) را برای پیام‌رسان اختصاصی خود موسوم به " هنگ‌اوت"(Hangouts) در اختیار کاربران قرار می‌دهد که به کاربران امکان می‌دهد در طول چت، با توجه به پیامی که از طرف مقابل دریافت کرده‌اند، از بین سه گزینه آماده برای پاسخ استفاده کنند.

کاربران می‌توانند هر یک از این سه گزینه را که انتخاب کردند، به سرعت ویرایش و ارسال کنند.

این غول فناوری اعلام کرده است که این ویژگی توسط فناوری یادگیری ماشین مشابه آنچه که در سرویس "پاسخ هوشمند جی‌میل" است، پشتیبانی می‌شود.

گوگل می‌گوید توسعه این سرویس، بخشی از یک تلاش بزرگ‌تر برای آوردن این نوع ابزار برای همه برنامه‌های گوگل است.

گوگل در اوایل امسال اعلام کرد که قصد دارد این ویژگی را به برنامه‌های پیام‌رسان بیشتری بیاورد.

"پاسخ هوشمند" در عرض چند روز آینده در دسترس کاربران پیام‌رسان "هنگ‌اوت" قرار می‌گیرد.

شایان ذکر است که این سرویس در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی در دسترس است.

110

برچسب هابرچسب ها: گفت و گو نیوز,گوگل,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
متحدان منطقه ای آمریکا پشت طرح بولتون برای جنگ با ایران / ترامپ فعلا فقط گوش می دهد؛ هنوز تصمیمی در کار نیست هدف «شیطان» دفتر ترامپ در 2019، جنگ با ایران است / همه ی مخالفان بولتون از دولت اخراج شدند، تنها اوست که می ماند! اعتراف تلویحی «رودی جولیانی» به تبانی تیم ترامپ با روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ / وکیل رئیس جمهور آمریکا: هیچ وقت نگفتم افراد ستاد ترامپ با روسیه تبانی نکرده‌اند؛ حرفم این بود که خود ترامپ این کار را نکرده جان بولتون بزودی غزل خداحافظی را می خواند؟! فرمانده سپاه در زمان تسخیر سفارت آمریکا: موسوی‌خوئینی‌ها دنبال کشف سندی در سفارت، علیه شهید بهشتی بود / اصرار می‌کرد که بگردید، ببینید چیزی پیدا می‌کنید؟ ماکرون: تا پایان ۲۰۱۹ در سوریه و عراق می‌مانیم حربه‌های کارلوس مقابل بزرگان قاره/کی‌روش همه را گیج کرد! ژنی که از متاستاز سرطان پروستات پیشگیری می‌کند سایه‌روشن‌های افزایش ۳۰ تا ۱۴۵ درصدی قیمت خودرو افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح
تدبیر خبر