1:19 صبح | ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۸ مهر
کد خبر: 57903 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۹ آذر - 10:29 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

تعیین و اعلام قیمت ارز در روزهای تعطیل مبنای واقعی ندارد / هموطنان در دام دلالان گرفتار نشوند

هموطنان باید با هوشیاری کامل و بدون توجه به این قیمت ها که توسط افراد سودجو و دلالان تعیین می شود، برای تهیه ارز مورد نیاز به بانک ها و صرافی های مجاز مراجعه کنند.

گفت و گو نیوز: رییس کانون صرافان با بیان اینکه تعیین و اعلام قیمت ارز در روزهای تعطیل توسط افراد سودجو و دلالان انجام می شود گفت: هموطنان باید با هوشیاری کامل و بدون توجه به این قیمت ها که توسط افراد سودجو و دلالان تعیین می شود، برای تهیه ارز مورد نیاز به بانک ها و صرافی های مجاز مراجعه کنند.

ترکاشوند در گفتگو با «انتخاب» با اشاره به اینکه روزهایی که بانک ها و صرافی های رسمی تعطیل هستند، برخی افراد سودجو از نیاز مردم و به ویژه مسافران سوءاستفاده می کنند و قیمت های بالاتری برای نرخ ارز اعلام می کنند گفت: برای اینکه فضای ارزی را در روزهای تعطیل از وجود دلالان حذف کنیم و آنها قادر به تعیین نرخ در این شرایط نباشند لازم است برخی صرافی ها با ایجاد شعبه در فرودگاه ها و پایانه های مرزی فعال شوند و مسافران ارز مورد نیاز خود را از این طریق تهیه کنند.

وی تاکید کرد با اجرایی شدن این پیشنهاد، دلالان و افراد سودجو در روزهای تعطیل دیگر قادر به تعیین قیمت و فروش ارز نخواهند بود.110نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: