5:32 عصر | ۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دي
3
پرسشکشتی
کد خبر: 58045 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۱ دي - 6:28 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

ترامپ: ۲۰۱۸ سال دستاوردهای تاریخی برای ما بود

رئیس جمهوری آمریکا اظهار کرد که سال ۲۰۱۸ برای آمریکا سالی پر از دستاوردهای تاریخی بود.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در سخنانی به مناسبت سال نوی میلادی اظهار کرد: من جدا به این دولت افتخار می‌کنم، دولتی که طی دو سال گذشته دستاوردهایی داشته که هیچ یک از دولت‌های پیشین موفق به تحقق آن نشده بودند.

وی افزود: اقتصاد ما در حال بهبود و توسعه است، دستمزدها برای اولین بار پس از یک دوره طولانی افزایش یافته و کارگران پول بیشتری را در قبال کار اول و اصلی خود دریافت می‌کنند و دیگر نیازی به شغل دوم و یا سوم ندارند.

ترامپ ادامه داد: قراردادهایی را با کانادا، مکزیک و کره شمالی امضا کردیم و از توافق هسته‌ای با ایران (برجام) خارج شدیم و همچنین موفق شدیم کره شمالی را قانع به متوقف ساختن آزمایش‌های موشکی‌اش کنیم.

رئیس جمهوری آمریکا گفت: دو سال گذشته، سال‌های بزرگی بودند، به خاطر شما تلاش و مبارزه می‌کنم و در آینده هر اتفاقی که رخ دهد پیروز خواهیم شد.110

برچسب هابرچسب ها: گفت و گو نیوز,,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
متحدان منطقه ای آمریکا پشت طرح بولتون برای جنگ با ایران / ترامپ فعلا فقط گوش می دهد؛ هنوز تصمیمی در کار نیست هدف «شیطان» دفتر ترامپ در 2019، جنگ با ایران است / همه ی مخالفان بولتون از دولت اخراج شدند، تنها اوست که می ماند! اعتراف تلویحی «رودی جولیانی» به تبانی تیم ترامپ با روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ / وکیل رئیس جمهور آمریکا: هیچ وقت نگفتم افراد ستاد ترامپ با روسیه تبانی نکرده‌اند؛ حرفم این بود که خود ترامپ این کار را نکرده جان بولتون بزودی غزل خداحافظی را می خواند؟! فرمانده سپاه در زمان تسخیر سفارت آمریکا: موسوی‌خوئینی‌ها دنبال کشف سندی در سفارت، علیه شهید بهشتی بود / اصرار می‌کرد که بگردید، ببینید چیزی پیدا می‌کنید؟ ماکرون: تا پایان ۲۰۱۹ در سوریه و عراق می‌مانیم حربه‌های کارلوس مقابل بزرگان قاره/کی‌روش همه را گیج کرد! ژنی که از متاستاز سرطان پروستات پیشگیری می‌کند سایه‌روشن‌های افزایش ۳۰ تا ۱۴۵ درصدی قیمت خودرو افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح
تدبیر خبر