6:39 عصر | ۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دي
3
پرسشکشتی
کد خبر: 58046 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۱ دي - 6:31 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

برنده آمریکایی "حسن یزدانی" بهترین آزادکار جهان شد

دیوید تیلور آمریکایی به عنوان بهترین آزادکار جهان در سال ۲۰۱۸ انتخاب شد.

به گزارش ایسنا، دیوید تیلور آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم آمریکا سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و توانست مدال طلای جهان را مقتدرانه و با شکست عنوان‌دارانی همچون حسن یزدانی از آن خود کند.

تیلور ۲۸ ساله پس از سال‌ها حضور در میادین موفق شد در سال ۲۰۱۸ نگاه‌ها را معطوف به خود کند و نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد تا جایی‌که وی  در تمامی رویدادهایی که در سال ۲۰۱۸ کشتی گرفت موفق شد به عنوان قهرمانی برسد.

تیلور به ترتیب در سال ۲۰۱۸ قهرمانی رقابت‌های جام ایوان یاریگین روسیه، رقابت‌های پان آمریکن در پرو، جام یاشاردوغو در ترکیه و سرانجام رقابت‌های جهانی مجارستان را از آن خود کرد تا عملکرد حیرت انگیزی در میان نامداران جهان از خود بر جای بگذارد، این در حالیست که از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۷ کمتر کسی در جهان با نام این کشتی‌گیر آمریکایی آشنا بود چرا که وی نتواسته بود به عناوین خاصی در رویدادهای بزرگ دست پیدا کند.

اما نام این کشتی‌گیر پرقدرت آمریکایی بیش از همه زمانی برای ایرانی ها مطرح شد که وی توانست در رقابت های جهانی مجارستان در عین ناباوری حسن یزدانی شاخص ترین کشتی‌گیر ایران و دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک را با نمایشی بسیار خوب از پیش رو بردارد تا خود را به عنوان بخت نخست قهرمانی جهان در این رقابت‌ها مطرح کند.

شکست حسن یزدانی و کسب مدال طلای جهان و همچنین قهرمانی در مسابقات سری رنکینگ، از دلایل اصلی اتحادیه جهانی کشتی برای انتخاب این کشتی‌گیر آمریکایی به عنوان بهترین کشتی‌گیر آزادکار جهان در سال ۲۰۱۸ بوده است. تیلور تاکنون ۲ مرتبه با یزدانی کشتی گرفته که هر دو مرتبه یکبار در جام جهانی کرمانشاه و یکبار نیز در رقابت های جهانی مجارستان موفق به کسب پیروزی شده است.

نبرد تیلور و یزدانی در سال ۲۰۱۹ و همچنین المپیک ۲۰۲۰ دیدنی‌تر از قبل خواهد بود.110

برچسب هابرچسب ها: گفت و گو نیوز,,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
متحدان منطقه ای آمریکا پشت طرح بولتون برای جنگ با ایران / ترامپ فعلا فقط گوش می دهد؛ هنوز تصمیمی در کار نیست هدف «شیطان» دفتر ترامپ در 2019، جنگ با ایران است / همه ی مخالفان بولتون از دولت اخراج شدند، تنها اوست که می ماند! اعتراف تلویحی «رودی جولیانی» به تبانی تیم ترامپ با روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ / وکیل رئیس جمهور آمریکا: هیچ وقت نگفتم افراد ستاد ترامپ با روسیه تبانی نکرده‌اند؛ حرفم این بود که خود ترامپ این کار را نکرده جان بولتون بزودی غزل خداحافظی را می خواند؟! فرمانده سپاه در زمان تسخیر سفارت آمریکا: موسوی‌خوئینی‌ها دنبال کشف سندی در سفارت، علیه شهید بهشتی بود / اصرار می‌کرد که بگردید، ببینید چیزی پیدا می‌کنید؟ ماکرون: تا پایان ۲۰۱۹ در سوریه و عراق می‌مانیم ژنی که از متاستاز سرطان پروستات پیشگیری می‌کند حربه‌های کارلوس مقابل بزرگان قاره/کی‌روش همه را گیج کرد! سایه‌روشن‌های افزایش ۳۰ تا ۱۴۵ درصدی قیمت خودرو افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح
تدبیر خبر