5:38 عصر | ۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دي
3
پرسشکشتی
کد خبر: 58065 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۳ دي - 9:37 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

آیا استعفای رئیس سازمان خصوصی‌سازی پذیرفته می‌شود؟

این روزها برخی درباره سازمان خصوصی‌سازی و رئیس فعلی آن در رسانه‌ها گمانه زنی‌هایی می‌کنند تا آن جا که در روز گذشته وی خبر استعفای خود را تایید کرد، اما از جزئیات این استعفا کمتر صحبتی به میان آمده است.

به گزارش گفت و گو نیوز از ایسنا، استعفای رئیس سازمان خصوصی‌سازی خبر جدیدی نیست، چرا که بعد از رفتن علی طیب نیا از وزارت اقتصاد و نشستن مسعود کرباسیان بر کرسی این وزارت خانه این استعفا داده شده بود. پوری حسینی در این مورد سابقا نیز توضیح داده بود برای اینکه دست وزیر اقتصاد جدید برای ریاست سازمان خصوصی سازی باز باشد، استعفا داده است، اما در نهایت این استعفا پذیرفته نشد". این به این معناست که کرباسیان با ریاست وی در سازمان خصوصی‌سازی در آن مقطع که وزیر اقتصاد بود، هیچ مشکلی نداشته است.

پوری حسینی در روز گذشته در گفت‌وگوی رادیویی اعلام کرد  که والله بنده استعفا داده‌ام، به صورت کتبی هم این کار را کرده‌ام. ولی پیگیری خبرنگار ایسنا حاکی از آن است که دژپسند هم از این استعفا استقبال نکرد و تا الان پوری حسینی همچنان رئیس سازمان خصوصی‌سازی است.

سابقا نیز یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که وزیر اقتصاد فعلی، پوری حسینی را از سمت ریاست سازمان خصوصی‌سازی برکنار کرده، اما این خبر هیچ گاه توسط وزارت اقتصاد تایید نشد، بلکه از سوی سازمان خصوصی‌سازی تکذیب هم شد.

تاکنون علی اشراف پوری حسینی نه برکنار شده و نه استعفایش پذیرفته شده، حال باید دید با این اوصاف پوری حسینی همچنان رئیس سازمان خصوصی‌سازی می‌ماند؟

برچسب هابرچسب ها: گفت و گو نیوز,,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
متحدان منطقه ای آمریکا پشت طرح بولتون برای جنگ با ایران / ترامپ فعلا فقط گوش می دهد؛ هنوز تصمیمی در کار نیست هدف «شیطان» دفتر ترامپ در 2019، جنگ با ایران است / همه ی مخالفان بولتون از دولت اخراج شدند، تنها اوست که می ماند! اعتراف تلویحی «رودی جولیانی» به تبانی تیم ترامپ با روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ / وکیل رئیس جمهور آمریکا: هیچ وقت نگفتم افراد ستاد ترامپ با روسیه تبانی نکرده‌اند؛ حرفم این بود که خود ترامپ این کار را نکرده جان بولتون بزودی غزل خداحافظی را می خواند؟! فرمانده سپاه در زمان تسخیر سفارت آمریکا: موسوی‌خوئینی‌ها دنبال کشف سندی در سفارت، علیه شهید بهشتی بود / اصرار می‌کرد که بگردید، ببینید چیزی پیدا می‌کنید؟ ماکرون: تا پایان ۲۰۱۹ در سوریه و عراق می‌مانیم حربه‌های کارلوس مقابل بزرگان قاره/کی‌روش همه را گیج کرد! ژنی که از متاستاز سرطان پروستات پیشگیری می‌کند سایه‌روشن‌های افزایش ۳۰ تا ۱۴۵ درصدی قیمت خودرو افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح
تدبیر خبر