6:47 عصر | ۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دي
3
پرسشکشتی
کد خبر: 58080 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۶ دي - 7:35 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

گزارشی از بازی افتتاحیه جام ملت‌های آسیا با حضور دایی و مهدوی‌کیا

گفت و گو نیوز: بازیکنان سابق تیم ملی فوتبال ایران مهمانان ویژه مراسم افتتاحیه جام ملت‌های آسیا بودند.

به گزارش ایسنا ، مراسم افتتاحیه جام ملت‌های آسیا ٢٠١٩ با نظم و انضباط خاصی از ساعت ١٧:٣٠ در ورزشگاه زاید اسپورت شهر ابوظبی برگزار شد.

علی دایی و مهدی مهدوی‌کیا از مهمان ویژه مراسم افتتاحیه بودند که با حضور در ورزشگاه این مراسم و دیدار بحرین و امارات را از نزدیک تماشا کردند.

نیمکت‌های دو تیم در ورزشگاه زاید اسپورت که محل برگزاری دیدار فینال هم است، به شکل خاصی طراحی شده بود. در طراحی این نیمکت‌ها سقف معمول حذف و پشت هر نیمکت پرچم تیم مورد نظر حک شده بود.

خیابان‌های اطراف ورزشگاه دارای ترافیک سنگینی بودند اما هواداران اماراتی و بحرینی با نظم خاصی وارد ورزشگاه شدند.

حدود ٨٠ درصد ظرفیت ورزشگاه زاید اسپورت در زمان افتتاحیه توسط هواداران عموما اماراتی تکمیل شده بود.

هواداران اماراتی در مقطعی از بازی تیم خود را به روش ایسلندی تشویق کردند.  

در جایگاه ویژه ورزشگاه، برخی از مقامات سیاسی امارات حضور داشتند.

هواداران بحرینی که در بخشی از ورزشگاه مستقر شده بودند با به صدا درآوردن طبل، تیم خود را تشویق می‌کردند.

روی یکی دو صحنه زمانی که خلیل عیسی دروازه‌بان امارات با حرکات جالبی را توپ را دفع می‌کرد و مانع به گل تبدیل شدن گل می‌شد، هواداران اماراتی او را به شدت تشویق کردند.

در کنار زمین آلبرتو زاکرونی سرمربی امارات با هیجان خاصی بازی را دنبال می‌کرد. او روی چند صحنه با فریادهایی به بازیکنانش نکات فنی را گوشزد کرد.

با آمدن احمد خلیل به بازی، هوادارن اماراتی به شدت او را تشویق کردند.

با به ثمر رسیدن گل امارات، جو ورزشگاه دوباره به حالت ابتدای مسابقه برگشت و شادی عجیبی در بین هواداران اماراتی شکل گرفت.110

برچسب هابرچسب ها: گفت و گو نیوز,,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
متحدان منطقه ای آمریکا پشت طرح بولتون برای جنگ با ایران / ترامپ فعلا فقط گوش می دهد؛ هنوز تصمیمی در کار نیست هدف «شیطان» دفتر ترامپ در 2019، جنگ با ایران است / همه ی مخالفان بولتون از دولت اخراج شدند، تنها اوست که می ماند! اعتراف تلویحی «رودی جولیانی» به تبانی تیم ترامپ با روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ / وکیل رئیس جمهور آمریکا: هیچ وقت نگفتم افراد ستاد ترامپ با روسیه تبانی نکرده‌اند؛ حرفم این بود که خود ترامپ این کار را نکرده جان بولتون بزودی غزل خداحافظی را می خواند؟! فرمانده سپاه در زمان تسخیر سفارت آمریکا: موسوی‌خوئینی‌ها دنبال کشف سندی در سفارت، علیه شهید بهشتی بود / اصرار می‌کرد که بگردید، ببینید چیزی پیدا می‌کنید؟ ماکرون: تا پایان ۲۰۱۹ در سوریه و عراق می‌مانیم ژنی که از متاستاز سرطان پروستات پیشگیری می‌کند حربه‌های کارلوس مقابل بزرگان قاره/کی‌روش همه را گیج کرد! سایه‌روشن‌های افزایش ۳۰ تا ۱۴۵ درصدی قیمت خودرو افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح
تدبیر خبر