5:23 عصر | ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ بهمن
کشتی
کد خبر: 58259 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن - 12:48 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

مقاله استاد ایرانی در بین پراستنادهای ۲۰۱۸

مقاله علمی عضو هیئت علمی گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز جزء مقالات پراستناد سال ۲۰۱۸ انتخاب و معرفی شد.

به گزارش گفت و گو نیوز از ایسنا، مقاله علمی پژوهشی میرزا آقا بابازاده -عضو هیئت علمی گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی- واحد تبریز با عنوان Synthesis of a variety of key medicinal heterocyclic compounds via chemical fixation of CO۲ onto o-alkynylaniline derivatives (سنتز ترکیبات متنوع هتروسیکل دارویی از طریق تثبیت شیمیایی CO2 بر روی مشتقات اورتو ـ آلکینیل آنیلین) در سال ۲۰۱۸ در مجله Journal of CO2 Utilization  با نمایه ISI  و ضریب تأثیر ۵,۵ در جلد ۲۳ و صفحات ۵۰-۴۲ به چاپ رسید.

طبق گزارش پایگاه استنادی Web of Science متعلق به مؤسسه تامسون رویترز، این مقاله  جزء مقالات پراستناد (Highly Cited Papers) سال ۲۰۱۸ در رشته شیمی انتخاب و معرفی شده است.  

مؤسسه تامسون رویترز هر سال مقالات منتشر شده در مجلات دنیا را در ۲۲ رشته موضوعی دسته‌بندی کرده و یک درصد مقالات هریک از رشته‌های موضوعی را بر حسب تعداد استنادها به‌عنوان مقالات پراستناد که بالاترین میزان اثرگذاری در آن حوزه خاص را داشته باشند، انتخاب و معرفی می‌کند.

بابازاده دانشیار پایه ۱۹ گروه شیمی آلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز بوده که تاکنون موفق به چاپ ۷۵ مقاله ISI  و علمی ـ پژوهشی و ارائه ۱۶۵ مقاله در کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی شده و در سال ۱۳۹۷ به عنوان استاد نمونه و در سال‌های ۱۳۸۵، ۱۳۸۶ و ۱۳۹۲ به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و در سال ۱۳۸۸ نیز پژوهشگر برتر استان آذربایجان‌شرقی معرفی شده است.

وی دارای چهار طرح پژوهشی خاتمه یافته بوده و تاکنون راهنمایی پایان‌نامه ۹۵ دانشجوی کارشناسی ارشد و هشت دانشجوی دکتری تخصصی شیمی آلی را بر عهده داشته است.

بابازاده ریاست دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بستان‌آباد را در کارنامه خود دارد.110

برچسب هابرچسب ها: گفت و گو نیوز,,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در بازار به لیست سیاه اف‌ای‌تی‌اف برگردیم امکان خروج دوباره وجود دارد؟ تروریسم، ماشین ضدگلوله را تحمیل کرد/ هنوز هم مسئولیت دولت موسوی و خاتمی را می‌پذیریم اردوغان: آماده پیوستن به SPV هستیم / برای ایجاد یک مکانیسم مالی مشابه برای همکاری‌های تجاری با ایران آماده ایم وزارت کشور: در لایحه جامع انتخابات، می‌توان به جای افراد، به لیست‌ها رای داد / احزاب برای استفاده از این قانون، باید حداقل یک ششم فهرست نامزد‌های خود را به زنان اختصاص دهند درگذشت پوران شریعت‌رضوی، همسر دکتر شریعتی پرونده مناقصه «ایرانسل»؛ سفیر پیشین آفریقای جنوبی در ایران بازداشت شد وزیر امور خارجه فرانسه: از کارهایی که آمریکا در خاورمیانه انجام می‌دهد، سر در نمی‌آورم / چطور می‌شود در قبال ایران اینقدر سخت‌گیر بود و در عین حال از شمال سوریه خارج شد؟ کیهان: علی مطهری غلط کرده است که...! ظرفیت اجلاس «امنیتی مونیخ» و فرصتی که نباید از دست داد