2:40 صبح | ۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور
کد خبر: 59348 تاریخ انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت - 8:42 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

دفاع اعضای شورا از انتصاب "استاندار برکنار شده گلستان" به عنوان مشاور شهردار تهران!/مرخصی حق همه کارکنان دولت است

عضو شورای شهر تهران درباره انتصاب مناف هاشمی به عنوان مشاور شهردار گفت:‌ بر اساس بررسی های انجام شده این مدیر قبل از حادثه سیل مرخصی گرفته بود و مرخصی یک ماه در سال حق همه کارکنان دولت است.

به گزارش گفتگونیوز و به نقل از ایلنا، سید حسن رسولی در حاشیه جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به انتصاب استاندار برکنارشده گلستان به عنوان مشاور شهردار گفت: معتقدم انتصاب مشاوران، معاونان و مدیران ارشد در اختیار شهردار است و بر اساس بررسی های انجام شده این مدیر قبل از حادثه سیل مرخصی گرفته بود و مرخصی یک ماه در سال حق همه کارکنان دولت است.

رسولی در ادامه گفت: در خلال این مرخصی، این حادثه نیز رخ داده و معاون اول به این نتیجه رسیده است برای التیام آسیب دیدگان دست به این کار سمبلیک بزند.

وی تصریح کرد: مناف هاشمی کارمند رسمی شهرداری تهران است و ما نباید در اینگونه موارد تحت تاثیر فضای عمومی قرار گیریم.

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: نباید در این موارد  به حیثیت و حقوق مردم لطمه بزنیم.

محمد علیخانی عضو دیگر شورای شهر در جمع خبرنگاران در این خصوص اظهار کرد: مناف هاشمی یکی از مدیران شایسته کشور است و در زمانی به اشتباه به مرخصی رفته است. دولت نیز پاسخ این اشتباه را داده و آن را عزل کرده است.

علیخانی خاطرنشان کرد: وی کارمند رسمی شهرداری تهران است و نباید به خاطر یک اشتباه از زندگی ساقط شود.

به گفته این عضو شورای شهر، شهردار تهران کار اخلاقی انجام داده است. وی در ادامه گفت: معتقدم این کار و این انتصاب خوب است.نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: