3:29 صبح | ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۸ آذر
کد خبر: 59599 تاریخ انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۹ خرداد - 3:06 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

چوب بزرگ یوفا لای چرخ ولخرجی های تابستانی رئال

همزمان با سرعت گرفتن برنامه ولخرجی های کلان «فلورنتینو پرز» برای ساختن کهکشانی های فصل آینده، تازه ترین گزارش ها حاکی از آن است که رئال مادرید باید به منظور تطبیق با مقررات بازی جوانمردانه مالی، دست کم ۳۰۰ میلیون یورو از قبل فروش بازیکن درآمد داشته باشد.

تعجیل سفیدپوشان برای آنکه رئالی متحول شده را در اختیار «زین الدین زیدان» قرار دهند بدان معنا است که باشگاه در خطر نقض مقررات بازی جوانمردانه مالی یوفا قرار دارد؛ به ویژه در صورتی که بخواهد سیاست «یک ورودی - یک خروجی» را در دستور کار قرار دهد.

در شرایط کنونی، کهکشانی ها، «ادن هازارد» (۱۰۰ میلیون یورو به علاوه ۵۰ میلیون افزونه) و «لوکا یوویچ» (۶۰ میلیون یورو) را به خدمت گرفته اند اما حالا زمان آن فرا رسیده است تا فهرست خروجی های خود را برای متوازن کردن دخل و خرج و انطباق با مقررات یوفا مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند.

در واقع آنها به ازای ۴۰۰ میلیون یورویی که برای جذب بازیکن کنار گذاشته اند باید ۳۰۰ میلیون یورو از قبل فروش بازیکن به دست آورند.

نمودار بالا تیم تحت اختیار کنونی زیدان را نشان می دهد؛ بازیکنانی که نامشان با قرمز مشخص شده فروشی ها هستند (بیش از ۱۳ بازیکن) و این در حالی است که ماندن یا نماندن «اودگارد و ایسکو» در هاله ای از ابهام قرار دارد.

بزرگ ترین درآمدهای رئال از قبل فروش بازیکن از سمت «جیمز رودریگوئز» (که به تازگی و پس از اتمام مهلت قرارداد قرضی اش رسماً از مونیخ به مادرید بازگشته)، «گرت بیل» و همچنین کواچیچ که با برچسب قیمتی ۵۰ میلیون یورو در بازار قرار گرفته، به حساب باشگاه واریز می شود.

«سرخیو رگیلون» و «دنی سبایوس» نیز ۲ بازیکن دیگر با آینده ای مبهم در رئال هستند؛ بازیکنانی که بالانشینان در سانتیاگو برنابئو می توانند از ۲ طریق آنها را به فروش برسانند ۱: گنجاندن بند خرید مجدد در قرارداد ۲: انتقال قرضی (که البته سبایوس به هیچ عنوان با حالت دوم موافق نیست).

به هر حال، باشگاه رئال و فلورنتینو در صورتی که بخواهند به روند بمب های نقل و انتقالاتی خود ادامه دهند باید درآمد های خود را به اندازه ای برسانند که ماموران مالی یوفا را متقاعد کند.110

منبع: ایرنانظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: