12:49 صبح | ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ آبان
کد خبر: 59703 تاریخ انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد - 5:45 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

روایت انصاری از جلسات چهره‌های اصلاح‌طلب و اصولگرا

به گفته یکی از چهره‌های اصلاح‌طلب، تعدادی از اشخاص گروه‎های مختلف سیاسی مدتی است جلسات دوستانه‎ای دارند که احمد مازنی، احمد توکلی، سیدمحمد ابوترابی‌فرد، غلامعلی حدادعادل، عزت‌الله ضرغامی، محمدرضا عارف و محمد صدر در آن حضور دارند.

محمدرضا باهنر، فعال سیاسی اصولگرا و دبیر جامعه اسلامی مهندسین در گفت‎وگو با سازندگی از جلساتی بین گروه‌های مختلف سیاسی خبر داده است که محمدرضا عارف، عزت‎الله ضرغامی، محمد صدر و مجید انصاری در آن شرکت می‌کنند.

مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و از چهره‌های اصلاح‌طلب که به گفته باهنر، در این جلسات نیز حضور دارد به ایرناپلاس می‌گوید: ما در این جلسات به‌عنوان نمایندگان احزاب و گروه‌ها حضور نداریم، بلکه هر کسی با هویت شخصی خود در این جلسات شرکت می‌کند. به عبارت دیگر، بنایی برای سازماندهی حزبی و تصمیم درباره مسائل نیست، تنها بحث‌های دوستانه درباره مسائل کشور انجام می‌شود.

او در ادامه اضافه می‌کند: علاوه بر محمدرضا عارف، رئیس فراکسیون امید مجلس، محمد صدر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، محمدرضا باهنر، دبیر جامعه اسلامی مهندسین، عزت‌الله ضرغامی، رئیس پیشین صدا و سیما، احمد توکلی، فعال سیاسی اصولگرا و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، احمد مازنی، نماینده مردم تهران در مجلس، محمدحسن ابوترابی‌فرد و حدادعادل، فعال سیاسی اصولگرا و نماینده سابق مجلس در این جلسات شرکت داشته‌اند.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه این جلسات برای تصمیمات حزبی و جناحی نیست می‌افزاید: ابتدا آقای عارف و آقای مازنی این جلسات را شکل دادند. بعداً من اضافه شدم و کم‌کم توسعه پیدا کرد و افراد دیگری نیز دعوت شدند. آقای حدادعادل یکی دو جلسه شرکت کرده است و آقای ضرغامی هم اخیراً دعوت شده که بنده نیز به دلایل مشغله‌های کاری نمی‌توانم در این جلسات شرکت کنم و تنها یکی دو جلسه شرکت کردم.

این فعال سیاسی اصلاح‎طلب در پاسخ به این پرسش که نظر رئیس دولت اصلاحات درباره این جلسات چیست، بیان می‌کند که این جلسه اشخاص است و جلسه احزاب نیست که آقای خاتمی یا دیگرانی درباره آن نظر بدهند، تعدادی از فعالان سیاسی البته با سلایق مختلف دور هم جمع می‌شوند و گفت‌وگو می‌کنند.110

منبع: ایرنامحمدرضا کیانفر

محمدرضا باهنر عضو جناح اصولگرا گفت محتمل است در انتخابات ریاست جمهوری یک چهره جدید بیاید زیرا برخی چهره ها که در گذشته مطرح بودند چهره سوخته شده اند آقای باهنر فقط رد صلاحیت نشدن کاندیداهای مخالف انقلاب مشارکت مردم را در انتخاباتها تضمین می کند سرور گرامی تنها راه نجات کشور اتحاد ماست که هم صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم مذاکره با آقای ترامپ برای دفع تهدیدات خارجی به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی با تشکر از توجه شما
نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: