10:37 عصر | ۱۳۹۸ جمعه ۲۷ دي
کد خبر: 60130 تاریخ انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ مرداد - 8:43 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

وزیر اطلاعات: چتر امنیت باید بر سر همه شهروندان گسترده باشد

وزیر اطلاعات گفت: چتر خدمت، آرامش و امنیت آفرینی سربازان گمنام امام زمان (عج) باید بر سر همه شهروندانی که نیت به چالش کشاندن جامعه را ندارند، گسترده باشد.

به گزارش گفتگونیوز ، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی روز سه شنبه در جمع استاندار، معاونان استاندار و فرمانداران استان اصفهان با بیان اینکه ما باید چتر امنیت، آسایش و آرامش بر سر مردم باشیم، افزود: در حکومت اسلامی همه افراد جامعه باید از کرامت، احترام، اشتغال و امنیت برخوردار باشند. 

وی با اشاره به آیات و روایات از معصومین (ع) درخصوص ضرورت تشکیل حکومت برای تامین امنیت، معیشت و عدالت اظهارداشت: براساس آموزه های دینی ، خدمت رسانی به مردم توصیه شده است و در مسئله حکومت باید حکیمانه و خردورزانه تصمیم گرفت و عمل کرد. 

وزیر اطلاعات اضافه کرد: امنیت باید موجب ارتقای انگیزه مردم در عرصه های مختلف شود و مسئولان باید قدر لحظات خود را برای خدمتگزاری به مردم بدانند.

وی مسئولیت ها را عرصه آزمون الهی دانست و با اشاره به حکومت حضرت سلیمان که را تفضل خداوند برای امتحان شکرگزاری و خدمت به مردم می دانست، افزود: فرمانداران و سربازان گمنام امام زمان (عج) نیز با خوشرویی مشکلات مردم را حل کنند. 

حجت الاسلام علوی با بیان اینکه در جامعه اسلامی باید مهر و محبت موج زند و از تبادل نفرت پرهیز شود، اظهارداشت: فرمانداران و سربازان گمنام امام زمان (عج) باید بی منت و بدون اذیت به مردم خدمتگزاری کنند. 

وی بر رسیدگی به خانواده ها، توجه به طبقات پایین جامعه، بستن پیمان با خداوند و جلب رضایت امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری در کارها تاکید کرد و گفت: اینگونه امور موجب جاودانگی عمل و کسب آرامش خواهد شد. 

سید محمود علوی وزیر اطلاعات روز سه شنبه به منظور شرکت در گردهمایی ائمه جمعه و فرمانداران اصفهان به این استان سفر کرد. 

در جریان این سفر، وزیر اطلاعات ساختمان جدید ستاد خبری اداره کل اطلاعات استان اصفهان را افتتاح کرد. 110

منبع: ایرنا

 

برچسب هابرچسب ها: گفت و گو نیوز,,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: