5:10 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد
کد خبر: 61278 تاریخ انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن - 6:15 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

اصلاح طلبان هم جوانان مومن انقلابی کارآمد دارند

احمد مازنی، نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص انتخاب جوانان مومن انقلابی کارآمد گفت: برخلاف نظر بعضی ها که این شاخص ها را مختص اصولگرایان می دانند، معتقدم که در بین اصلاح طلبان هم، نیروهای زیادی با این ویژگی ها وجود دارند.

به گزارش گفتگونیوز: وی در جمع مردم روستای حیدرآباد واقع در غرب شهرستان گرگان افزود: نباید سرمایه های اصلی کشور را مصادره به مطلوب کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه استان گلستان زمین های کشاورزی حاصلخیز و ظرفیت های فراوان توسعه دارد با ذیکر این حدیث از پیامبر گرامی اسلام (ص) مبنی بر اینکه من برای شما بیشتر از چیز از سوءتدبیر نگرانم، تاکید کرد: در استان گلستان، آب، خاک، سرمایه و نیروی انسانی شایسته زیادی داریم، اما به دلیل سوء مدیریت از این ظرفیت های استفاده نمی شود.
نماینده مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از ردصلاحیت های گسترده در انتخابات مجلس یازدهم گفت: ما دو نوع شهادت داریم، یک نوع، افرادی مانند شهیدان قندهاری و
هزارجریبی هستند که شهادت گونه در راه خدمت به مردم جان خود را از دست می دهند و نوع دیگر، افرادی هستند که با ردصلاحیت های گسترده از ادامه راه خدمت رسانی محروم می شوند.
مازنی افزود: بعضی از افراد آنقدر حاشیه امن دارند که در رسانه ملی به رخشان بنی اعتماد و باران کوثری توهین می کنند، اما به سیدمحمد خاتمی اجازه حضور در مجامع عمومی را نمی دهند.
به گفته وی، کسانیکه برای خاتمی محدودیت ایجاد می کنند توانایی دیدن انسان های فرهیخته را ندارند.
نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ادامه داد: همان هایی که برای خاتمی محدودیت ایجاد می کنند در
انتخابات های 92 و 94 با «تکرار» وی و حمایت مردم از لیست مورد حمایت او مواجه شدند.
مازنی خاطرنشان کرد: مرحوم هاشمی را سال 1392 در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری ردصلاحیت کردند، اما مردم به نامزد مورد حمایت او رای
دادند.نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: