6:52 صبح | ۱۳۹۹ سه شنبه ۸ مهر
پرسش
کد خبر: 62993 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد - 8:40 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

پیشنهادات جدید AFC برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا

یک روزنامه قطری پیشنهادات جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا که در جلسه امروز مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد را برشمرد.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز قرار است جلسه مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا با فدراسیون‌های غرب این قاره برای بررسی تاریخ و نحوه برگزاری ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به صورت تله کنفرانس برگزار شود.

روزنامه «الرایه» قطر به نقل از منابع آگاه خود اعلام کرد که AFC پیشنهادات جدیدی را برای اعضای خود در این جلسه خواهد داشت و احتمالاً در این نشست درباره بازی‌های مقدماتی جام جهانی صحبت نمی‌شود چون مسئولیت برگزاری این بازی‌ها بر عهده فیفا است.

الرایه ضمن اعلام نام نمایندگان قطر در جلسه امروز که از ساعت ۱۱ صبح به وقت دوحه آغاز می‌شود، نوشت:

«نمایندگان کشورهای قطر، ایران، عراق، ازبکستان، عربستان و امارات در این نشست حضور خواهند داشت. در این جلسه درباره پیشنهادات کنفدراسیون فتبال آسیا برای تکمیل لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ بحث خواهد شد. منابع خبری الرایه اعلام کردند که پیشنهادات و تاریخ‌های جدیدی برای تکمیل لیگ قهرمانان آسیا در جلسه امروز تایید می‌شود.

انتظار می‌رود AFC ادامه برگزاری لیگ قهرمانان را با سیستم بازی تجمعی و متمرکز پیش ببرد و قطر به خاطر داشتن استادیوم‌هایی با قابلیت خنک سازی قوی‌ترین گزینه برای میزبانی است. از جمله پیشنهاداتی که کنفدراسیون آسیا در جلسه امروز خود مطرح می‌کند، برگزاری باقیمانده مسابقات مرحله گروهی از ۲۷ اکتبر تا ۴ نوامبر است. AFC در جلسه امروز خود پیشنهاد می‌کند که مراحل بالاتر این رقابت‌ها اواخر ماه نوامبر و ابتدای ماه دسامبر برگزار شود در حالی که دیدار نهایی در تاریخ ۱۲ دسامبر انجام می‌شود.

در جلسه امروز ممکن است فرصتی برای بحث و بررسی در خصوص سرنوشت دیدارهای مقدماتی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های ۲۰۲۳ صورت نگیرد چون برگزاری این مسابقات بر عهده فیفا است.»

به گزارش خبرنگار مهر، استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهرخودرو چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا هستند.

برچسب هابرچسب ها: گفتگونیوز,,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: