6:36 عصر | ۱۳۹۹ يکشنبه ۶ مهر
پرسش
کد خبر: 64917 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد - 12:45 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

سلطانی‌فر: فرایند برگزاری مجامع پرسپولیس و استقلال با قدرت پیگیری شود

تاکنون در فرآیند واگذاری سرخابی ها طبق زمان بندی پیش رفتیم و توقع از مدیران عامل و حقوقی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تسریع در روند برگزاری مجامع است.

وزیر ورزش و جوانان در نشست خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، مدیران عامل و حقوقی دو باشگاه را به تسریع در روند برگزاری مجامع در قالب فرآیند واگذاری در راه تحقق ورود به فرابورس رهنمون ساخت.


به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر در نشست خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال که عصر امروز با حضور شمس معاون سازمان خصوصی سازی، مدیران عامل سرخابی ها و معاونین ذیربط وزارت ورزش و جوانان و مدیران حقوقی دو باشگاه برگزار شد، عنوان کرد: با قدرت فرایند برگزاری مجامع پرسپولیس و استقلال  را پیگیری کنید.

دکتر سلطانی فر در ادامه توضیح داد: تاکنون در فرآیند واگذاری سرخابی ها طبق زمان بندی پیش رفتیم و توقع از مدیران عامل و حقوقی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تسریع در روند برگزاری مجامع است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه به معاونین خود تاکید کرده که یکی از مهمترین اولویت کاری هر روز پیگیری روند خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال است، اظهار داشت: در راستای فرایند خصوصی سازی و واگذاری سهام دو باشگاه، انتظار اقدامات موثرتری از مدیران دو باشگاه سرخابی داریم.

نشست خصوص سازی پرسپولیس و استقلال از ١٨ فروردین، پس از موافقت هیات عالی واگذاری، بصورت مستمر، منظم و هفتگی با حضور وزیر ورزش و جوانان انجام شده است. 

 نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: