12:15 عصر | ۱۳۹۸ يکشنبه ۶ بهمن
کد خبر: 2540 تاریخ انتشار: ۱۳۹۱ پنج شنبه ۹ آذر - 6:26 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
طنز/

سخنان آغلامانه هفته

آغلام
آغلام تصمیم دارد زیباترین و ناب ترین و تاپ ترین جملات اساتید اهل فن و راویان اهل سخن و مدیران اهل تدبر و مسئولین اهل دل که در طول هفته بیان می شود را یک جا برای شما بیان کند تا بی بهره نمانید از این دریای بی کران در افشانی عزیزان دل..
 
پناهیان: علمای قوی نداشتیم، وگرنه کت و شلوار حرام قطعی بود!
آغلام با متوجه شدن حرمت آن حرام(کت شلوار)نعره ای بکشید گریبان آن حرام را بچاکید و توبه ای بکرد و اما  به قصد تبرا ندانست که چه بر تن بکند؟!
استاد پناهیان که کبریت از دست این بینوایان می گیرد جایگزینی پیدا کرده تا خدایی ناکرده دوباره اندر حرام وارد نشویم،
ما عوام ندانسته کت شلوار بر تن می کردیم و گناهان فراوان مرتکب شده بودیم اما از آن گناه عظیم تر لخت و عور گشتن است
استاد تکلیف ما روشن کند که چه بپوشیم که از  دید شما حلال باشد.در ضمن یحتمل این گرانی و تورم هم عوارض همان کت شلوار پوشیدن است که با عنایات استاد حل می شود..
 
کارگردان سریال اصحاب کهف و یوزارسیف: اگر ۴ نفر از این خائنان اعدام شوند (منظور سینماگران و بازیگران)و برخوردهای شدیدی با آنان شود دیگر حساب کار دستشان می‌آید. اینگونه به نظر می‌رسد که هنرمندان و خصوصا سینماگران تافته جدا بافته هستند و هیچ کس حق ندارد در برابر خطا و اشتباهات آنان بیاستد.
 سلحشور در پایان بیان داشت: باید این حاشیه امن را از بین برد و اقدام انقلابی کرد
اول بیایید با هم خداروشکر کنیم،خداروشکر که جناب استاد قاضی نشدند و گرنه به گمانم نصف این مملکت بالای دار بودند و به تیغ جناب ایشان گرفتار و توصیه ای به ایشان که بهتر است کارگردان صدا و سیمای کشور دوست و برادر پاکستان شوند ..
 
اسفندیار رحیم مشایی: حاصل عملکرد دولت احمدی نژاد گاه با دو برابر زمان گذشته از دولت های دیگر و گاه با تمام زمان سپری شده از پیروزی انقلاب اسلامی و گاه با تمام تاریخ معاصر برابری می کند.
ما هم همه این تعریف ها را قبول داریم و درک می کنیم و لایک می کنیم حکایت تعریف از عملکرد استاد و تاییدات ما  را باید چنین نوشت
در حکایات آمده است زن ملانصرالدین به عقل خود خیلی می نازید و همیشه پیش شوهرش از خود تعریف می کرد و ملا هم همیشه با حرکت سر وی را تایید می کرد و به قول ما امروزیها لایک می کرد.روزی گفت  مردم راست گفته اند که دارای عقل سالم و درستی هستم.ملانصرالدین جواب داد : درست گفته اند چون تو هرگز آن را به کار نمی بری به همین دلیل سالم مانده است
برچسب هابرچسب ها: آغلام,گفتگو نیوز,
به به چقدر سخنان عالمانه ای!!!
بهنام

امثال اقای پناهیان افرادی هستند که از پاپ کاتولیک ترند.انها هر چند گاهی موقعیت را غنیمت می شمارند و تکیه بر مسند خدا می زنند و فتوا بر حرام بودن کارهای می دهند که متضاد با روحیات خود هستند باید خدا را شکر کرد که از این بدتر نشده وما مراجعی همچون ایشان نداریم سال ها طول کشید تا توانستیم مراجعی چون ایت الله نوری همدانی را در کنج دلمان جا بدهیم اما متاسفانه دیگر دلمان جایی برای علماالدوله اقای پناهیان ندارد
کیمیا

طنز با هزل فرق دارد!! مطلب فوق غیر منصفانه نوشته شده است. در مورد حرف آقای پناهیان باید قبل و بعدش را هم شنید. به قول استادمون باید کل فیلم را دید با یک عکس نمیشه قضاوت کرد.
نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
منشأ تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی شفاف می‌شود مجلس بعدی مجلس ژنرال‌هاست/ رایزنی با شورای نگهبان نتیجه‌ای ندارد/ اصلاح‌طلبان کنار بایستند/ اصولگرایان توان حل مشکلات مردم را ندارند کدخدایی: عدم تأیید صلاحیت نمایندگان لزوماً به معنای فساد آنان نیست نظرات و تصمیمات سیاست خارجی خود را بر اساس واقعیت ها پایه گذاری کن، نه بر اساس عناوین خبرهای فاکس نیوز یا مترجمان فارسی ات! هیچ مصلحتی بالاتر از رضایت مردم نیست/ از نظر امام (ره) حضور و رأی مردم حق است نه تکلیف واکنش رییس‌جمهور به بخشنامه رییس قوه قضاییه در خصوص تصدی‌گری صداوسیما + متن نامه چین به دلیل شیوع ویروس مرموز حالت فوق العاده شدید اعلام کرد برای تصویب نشدن FATF تهدیدهای سازمان یافته داشتیم/ امیدی به تصویب این لوایح در مهلت باقی‌مانده نیست استقلال 3- الکویت 0؛ سه گل غیرتی در زمین ثالث! خروج کامل «توتال» و «CNPC» از پارس جنوبی / زنگنه: فاز ۱۱ پارس جنوبی را ایرانی‌ها می‌سازند