11:58 عصر | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
پرسش
کد خبر: 32281 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ شنبه ۱ شهريور - 7:15 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

آتش باز هم به جان بازار تهران افتاد اما مهار شد

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت : انبار یک هزار متری اجناس برقی و لوازم بهداشتی بازار تهران بامداد امروز شنبه دچار آتش سوزی شد.

گفتو گو نیوز:ˈسیدجلال ملکیˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این انبار حدود هزار متری مملو از اجناس برقی و مقدار زیادی سیم و کابل برق و لوازم بهداشتی بود که بامداد امروز به دلیل نامعلومی دچار حریق شد.

وی اظهار کرد: این انبار دارای سقف قدیمی و شربانی بوده و در این مکان کارتن و مقوا برای بسته بندی اجناس جمع آوری می شد و وجود اجناس برقی و کارتن و مقوا موجب گستردگی آتش سوزی شده است.

ملکی با اشاره به حضور آتش نشانان هشت ایستگاه به همراه تجهیزات مربوطه بیان کرد: آتش نشانان با سعی و تلاش حریق را در این مکان تحت کنترل درآوردند و از سرایت آن به سایر نقاط جلوگیری و در نهایت آتش را خاموش کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: به دلیل عدم حضور بازاریان و خریداران اجناس، این حادثه هیچ مصدوم و یا مجروح نداشته است.

وی با اشاره به خسارت شدید مالی بر اثر حادثه حریق در این مکان و گفت: کارشناسان در حال بررسی علت این آتش سوزی هستند.

وی بااشاره به مهار و خاموش شدن حریق گسترده خیابان فردوسی گفت: در ماه های اخیر شاهد چندین آتش سوزی در منطقه بازار پایتخت هستیم.

گفتنی است آخرین آتش سوزی در بازار تهران به آتش سوزی پاساژ آهن آلات صنعتی و ساختمانی منطقه پامنار در تاریخ 20 مرداد مربوط می شود که در آن دو نفر جان باختند.

لازم به ذکر است روز بعد از این آتش سوزی معصومه آباد رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر در جلسه شورا اعلام کرد که یک سوم حریق ها در تهران در منطقه بازار اتفاق می افتد.

108

برچسب هابرچسب ها: اتش سوزی,بازار,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: