2:18 صبح | ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۸ مهر
کد خبر: 50740 تاریخ انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۷ شهريور - 4:48 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

مازنی خطاب به دولت دوازدهم: الوعده وفا

توجه داشته باشیم که رقابت سیاسی در نظام اسلامی به معنای نادیده گرفتن خدمات و اقدامات مثبت نیست و البته به معنای چشم‌پوشی از تخلفات و جرائم احتمالی هم نیست اما متاسفانه رویه جاری از مرز رقابت گفتمان‌های درون نظام خارج شده و به بهانه‌جویی و کینه‌ورزی و نگاه صفر و صدی تبدیل شده تا آنجا که خدمات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی دیده نمی‌شود و در همه نطق‌ها و اعلام نظرها چنان چهره‌ای از وضعیت کشور به تصویر کشیده می‌شود که گویی همگان بر ویرانه‌ای نشسته و اراده‌ای برای اصلاح وجود ندارد.
گفت و گو نیوز: نماینده مردم تهران در مجلس از هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خواست تا با هر گونه محدودیت برای عکاسان و خبرنگاران مقابله و با گفت‌وگو دوستانه اشکالات موجود را رفع کنند.
 
حجت الاسلام والمسلمین احمد مازنی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، گفت: به خودم و رییس‌جمهور و هیات دولت تاسی به سیره شهیدان رجایی و باهنر و رعایت انصاف و حق درمورد عملکرد و خدمات دولت‌ها و نهادهای مختلف را تذکر می‌دهم.

به گزارش گفت و گو نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با گرامیداشت یاد مرحوم ابراهیم یزدی، گفت: پس  از گذشت حدود چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی چشم‌ها را شسته و از خدمات همه دولت‌های پس از انقلاب از دولت موقت تا دولت تدبیر و امید قدردانی شود. توجه داشته باشیم که رقابت سیاسی در نظام اسلامی به معنای نادیده گرفتن خدمات و اقدامات مثبت نیست و البته به معنای چشم‌پوشی از تخلفات و جرائم احتمالی هم نیست اما متاسفانه رویه جاری از مرز رقابت گفتمان‌های درون نظام خارج شده و به بهانه‌جویی و کینه‌ورزی و نگاه صفر و صدی تبدیل شده تا آنجا که خدمات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی دیده نمی‌شود و در همه نطق‌ها و اعلام نظرها چنان چهره‌ای از وضعیت کشور به تصویر کشیده می‌شود که گویی همگان بر ویرانه‌ای نشسته و اراده‌ای برای اصلاح وجود ندارد. رعایت انصاف حکم می‌کند که نقاط قوت را ببینیم و فرصت‌ها را دریابیم و با ضعف‌ها و تهدیدها به صورت منسجم و هماهنگ مقابله کنیم.

به گزارش ایسنا، وی خطاب به دولت دوازدهم متذکر شد: اکنون نوبت شماست الوعده وفا. حل مشکلات اقتصادی، خروج از رکود،‌ ایجاد اشتغال،‌ حفظ محیط زیست، امنیت پایدار برای گروه‌ها و نحله‌های فرهنگی – سیاسی و سایر مطالبات مردم را با تعیین اولویت‌ها جامع عمل بپوشانید.
 

مازنی، برای رییس شورای شهر و شهردار تهران جهت خدمت به مردم آرزوی توفیق کرد. نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: