2:57 صبح | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
پرسش
کد خبر: 274 تاریخ انتشار: ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۷ شهريور - 4:42 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
سایر رسانه ها

گمانه زنی ها برای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری

اطق‌نوری پس از آنکه بسیاری از چهره‌های معتدل سیاسی راست و چپ گلایه‌های خود را نسبت به توهین به او ابراز کردند، گویا جلساتی را با شخصیت‌ها و بزرگان سیاسی مطرح داشته است

به گزارش رسانه خبری تحلیلی گفتگو ؛ روزنامه اعتماد نوشت: «اصولگرایان حامی احمدی‌نژاد، اعم از دولتی‌ها و جبهه پایداری را باید در صدر همه مخالفان ناطق‌نوری معرفی کرد. با رصد رسانه‌های وابسته یا منسوب به دولت و حامیانش، شکی باقی نماند که این طیف، حضور ناطق‌نوری را موافق با منافع انتخاباتی خود نمی‌دانست. بر همین اساس بلافاصله پس از گفت‌وگوی ناطق‌نوری با مجله «نگاه پنجشنبه» و سخنرانی در حرم رضوی در شب قدر، سایت شبکه ایران وابسته به ارگان رسانه‌ای دولت در گزارشی به زیر سؤال بردن شیخ علی‌اکبر ناطق‌نوری را در دستور کار خود قرار داد تا به نوعی نگرانی حامیان احمدی‌نژاد را نشان داده باشد».

در ادامه این گزارش می‌خوانیم: «ناطق‌نوری پس از آنکه بسیاری از چهره‌های معتدل سیاسی راست و چپ گلایه‌های خود را نسبت به توهین به او ابراز کردند، گویا جلساتی را با شخصیت‌ها و بزرگان سیاسی مطرح داشته است؛ جلساتی که شاید نتیجه دلخواه آن، اعلام خبر خبرگزاری فارس است، اما به واقع به نظر می‌رسد که اتفاقات دیگری در شرف وقوع است؛ اتفاقی که به احتمال زیاد اوضاع آشفته دیگر اصولگرایان دولتی و غیردولتی را آشفته‌تر از قبل خواهد ساخت. باید به انتظار نشست و دید که محصول جلسات مشترک شخصیت‌های سیاسی و علی‌اکبر ناطق‌نوری چه خواهد بود؟ آیا ناطق می‌آید یا به دنبال به میدان آوردن یکی از این بزرگان خواهد بود؟»

برچسب هابرچسب ها: ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: