4:43 صبح | ۱۴۰۰ شنبه ۲۸ فروردين
پرسش
کد خبر: 65571 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ جمعه ۱۴ شهريور - 1:36 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
صباح زنگنه:

اقدام اخیر امارات، خیانتی به اهداف ملت های منطقه، اسلام و مسلمین بود

امام به همه دولت ها نهیب می زدند که از داشتن رابطه با رژیم صهیونیستی امتناع کنند و این رژیم را محدود و محصور نگه دارند و کمک نمایند تا موجودیت آن از منطقه محو شود. با اینکه این هشدارها توسط ملت ها به خوبی دریافت شد و مردمان از این سیاست و پیام ها حمایت می کردند، دولت ها نیز از ترس واکنش مردم نسبت به برقراری رابطه با صهیونیست ها اقدامی نکردند.

صباح زنگنه در گفت و گو با خبرنگار جماران، گفت: حضرت امام با دیدگاهی که داشتند عملا از تاسیس رژیم صهیونیستی تا مراحل بعدی آن را در نظر داشتند و می دانستند آنچه که دارد اتفاق می افتد یک نوع اشغال گری و روحیه نژادپرستانه است و با این دو مشخصه عملا نه تنها فلسطین بلکه تمامی کشورها تحت تاثیر این اتفاق قرار می گیرند. در نتیجه صهیونیست ها گام به گام به سمت اشغال مناطق پیرامونی و کشورها و تسلط بر حاکمان آنها حرکت می کنند.

زنگنه گفت: امام به همه دولت ها نهیب می زدند که از داشتن رابطه با رژیم صهیونیستی امتناع کنند و این رژیم را محدود و محصور نگه دارند و کمک نمایند تا موجودیت آن از منطقه محو شود. با اینکه این هشدارها توسط ملت ها به خوبی دریافت شد و مردمان از این سیاست و پیام ها حمایت می کردند، دولت ها نیز از ترس واکنش مردم نسبت به برقراری رابطه با صهیونیست ها اقدامی نکردند.


این تحلیلگر مسائل منطقه در پایان گفت: بعد از رحلت حضرت امام، رهبری انقلاب نیز همین مسیر را با جدیت دنبال کردند و با حمایت از مردم فلسطین، لبنان و سوریه در برابر توطئه ها و اشغال گری های رژیم صهیونیستی ایستادگی کرده و از مردم مظلوم این کشورها حمایت کردند. متاسفانه اقدام اخیر امارات، خیانتی به اهداف ملت های منطقه، اسلام و مسلمین بود و ضربه ای به وحدت ملل مسلمان وارد کرد که البته در نهایت این ضربه به دولتمردان طراح و مجری این توافق بازمی گردد. گام های صهیونیست ها توقف پذیر نبوده و همچنان ادامه دارد. آنها وقتی وارد منطقه ای می شوند عملا به دنبال ایجاد اختلاف هستند و با توطئه گام برمی دارند.


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: