2:06 صبح | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
پرسش
کد خبر: 327 تاریخ انتشار: ۱۳۹۱ جمعه ۳۱ شهريور - 1:39 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
وزرات كشور تونس با صدور بیانیه ای اعلام کرد:

ممنوعیت تظاهرات در بحرین

برخی شبكه های اجتماعی فراخوان هایی برای برگزاری تظاهرات در روز جمعه داده اند و اطلاعاتی داریم كه برخی قصد دارند از این تظاهرات برای راه انداختن اعمال خشونت بار بهره ببرند

گفتگو نیوز: تونس، تظاهرات مردم این كشور كه قرار بود امروز در اعتراض به انتشار كاریكاتورهای موهن به پیامبر اسلام(ص) توسط یك مجله فرانسوی برگزار شود را ممنوع كرد.

 به گزارش گفتگو نیوز به نقل از الجزیره، وزرات كشور تونس با صدور بیانیه ای اعلام کرد: برخی شبكه های اجتماعی فراخوان هایی برای برگزاری تظاهرات در روز جمعه داده اند و  اطلاعاتی داریم كه برخی قصد دارند از این تظاهرات برای راه انداختن اعمال خشونت بار بهره ببرند.

 وزرات كشور تونس در بیانیه خود در مورد اطلاعاتی كه به دست آورده و در مورد هویت كسانی كه قصد به راه انداختن اعمال خشونت بار چیزی نگفت اما تصریح كرد كه تظاهرات با استناد به قانون حالت فوق العاده و برای حفظ سلامت شهروندان و امنیت عمومی ممنوع شده است.

 بنابراین گزارش به دنبال حمله تظاهركنندگان خشمگین تونسی به سفارت آمریكا در اعتراض به فیلم موهن به پیامبر اسلام و كشته شدن 4تن و زخمی شدن پنجاه نفر دیگر تونس از بیم تكرار این حادثه تدابیر امنیتی خود را پیرامون تعدادی از سفارتخانه های غربی از جمله فرانسه تشدید كرده است.

برچسب هابرچسب ها: ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: