9:56 صبح | ۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد
کد خبر: 61290 تاریخ انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۸ اسفند - 12:09 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

روحانی: ما با مردم صادقانه سخن گفتیم

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در آخرین جلسه هیات دولت در سال ۱۳۹۸، با مرور طرح‌های عمرانی گسترده در کشور طی سال اخیر اظهار کرد: ملت و دولت ایران در سخت ترین شرایط تحریمی تاریخش، بزرگترین طرح ها را افتتاح کردند و این طرح‌های بزرگ همانند موشک‌های اصابت شده به پایگاه آمریکایی در عراق، سیلی محکمی به ابرقدرت متجاوز بودند.

 رئیس جمهور، سال ۱۳۹۸ را سال افتخار ملت بزرگ ایران و سال اقتصاد بدون اتکا به نفت دانست و تاکید کرد: دولت همه توان خود را برای کاستن از فشارهای اقتصادی دشمنان بر مردم بکار گرفته است و طرح‌های عظیمی در سال ۹۸ با وجود همه فشارها، به بهره‌برداری رسیده و روند افتتاح این طرح‌ها در سال ۹۹ ادامه می یابد.

به گزارش ایسنا،‌ حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در آخرین جلسه هیات دولت در سال ۱۳۹۸، با مرور طرح‌های عمرانی گسترده در کشور طی سال اخیر اظهار کرد: ملت و دولت ایران در سخت ترین شرایط تحریمی تاریخش، بزرگترین طرح ها را افتتاح کردند و این طرح‌های بزرگ همانند موشک‌های اصابت شده به پایگاه آمریکایی در عراق، سیلی محکمی به ابرقدرت متجاوز بودند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اقدامات دولت برای مقابله با ویروس کرونا،‌ اظهار کرد: ما 30 بهمن متوجه شدیم که کرونا آمده است. ما در اعلام آن یک روز هم تاخیر نکردیم. ما در این خصوص با مردم صادقانه سخن گفتیم.


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: