12:09 صبح | ۱۴۰۰ دوشنبه ۲۳ فروردين
پرسش
کد خبر: 64503 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۵ تير - 10:38 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

مجلس بیست درصدی ظریف را دروغگو خواند

کریمی قدوسی از جمله نمایندگانی بود که با ایجاد سر و صدا و هیاهو اجازه صحبت به وزیر امور خارجه را نمی‌داد و او را دروغگو خطاب کرد. این رفتار نمایندگان با واکنش هیئت رئیسه نیز همراه بود. رئیس مجلس خطاب به نمایندگان گفت: آقایان لطفا سرجایتان بنشینید.

 حضور «محمدجواد ظریف»، وزیر امور خارجه، در صحن علنی مجلس که به دعوت نمایندگان صورت گرفته بود امروز پر از حاشیه بود، به گونه‌ای که 10 نماینده، زمانی که وزیر امور خارجه در پشت تریبون قرار گرفت با ادبیات و کلمات تند و با برپا کردن سرو و صدا اجازه صحبت به وزیر امور خارجه را نمی دادند.

ظریف در واکنش به این رفتار  نمایندگان گفت: اگر اجازه بدهید خیلی مزاحم شما نمی شوم که در پاسخ نمایندگان بیان کردند، خیلی هم بهتر. در ادامه باز هم نمایندگان با هیاهو اجازه صحبت کردن به وزیر امور خارجه را ندادند.

کریمی قدوسی از جمله نمایندگانی بود که با ایجاد سر و صدا و هیاهو اجازه صحبت به وزیر امور خارجه را نمی‌داد و او را دروغگو خطاب کرد. این رفتار نمایندگان با  واکنش هیئت رئیسه نیز همراه بود. رئیس مجلس خطاب به نمایندگان گفت: آقایان لطفا سرجایتان بنشینید.

نیک بین از دیگر نمایندگانی بود که اجازه صحبت به ظریف را نمی‌داد.
«محمدجواد ظریف»، وزیر امور خارجه، در پاسخ به این انتقادات تند و تیز گفت: شما نماینده ملت هستید من سر تعظیم فرود می‌آورم. من در برابر نمایندگان با خضوع می‌ایستم. بدانید که آمریکا و اسرائیل اصلاح طلب و اصولگرا و انقلابی برایشان فرقی ندارد ما همه در یک کشتی هستیم. آنها با تمامیت ارضی ایران مخالف هستند.

کریمی قدوسی که از همان ابتدای سخنان وزیر امور خارجه در صحن بی نظمی و هیاهو ایجاد می کرد، پس از پایان صحبت‌های ظریف به همراه تعداد دیگری از نمایندگان فریاد مرگ بر دروغگو را سر دادند.


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: