3:09 عصر | ۱۳۹۹ جمعه ۲۸ شهريور
پرسش
کد خبر: 64898 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۳ مرداد - 8:59 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

مرگ روزانه ۱۶۰۰آمریکایی بر اثر کرونا

بیشترین موارد ثبت ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در ایالت‌های آمریکا به ترتیب؛ ایالت کالیفرنیا با ۴۷۴,۸۱۹ مورد؛ ایالت فلوریدا با ۴۴۱,۹۷۷ مورد؛ ایالت نیویورک با ۴۴۱,۲۶۲ مورد؛ ایالت تگزاس با ۴۱۴,۸۷۷ مورد؛ ایالت نیوجرسی با ۱۸۶,۳۰۹ مورد؛ ایالت جورجیا با ۱۷۵,۰۵۲ مورد در صدر جدول سازمان بهداشت جهانی قرار دارند.

دانشگاه جانز هاپکینز، آمار روزانه مرگ و میر بر اثر کرونا در آمریکا را ۱۶۰۰ نفر اعلام کرد که بالاترین آمار در دو و نیم ماه اخیر است.


 سازمان بهداشت جهانی، شمار کل مبتلایان به کرونا در آمریکا را ۴،۴۹۸،۳۴۳ نفر و شمار جان باختگان را ۱۵۲،۳۲۰نفر و شمار بهبودیافتگان را ۲،۱۸۵،۸۹۴ نفر اعلام کرد.  آمریکا همچنان بعنوان کانون اصلی شیوع کرونا در جهان اعلام شده است .

بیشترین موارد ثبت ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در ایالت‌های آمریکا به ترتیب؛  ایالت کالیفرنیا با ۴۷۴,۸۱۹ مورد؛  ایالت فلوریدا با ۴۴۱,۹۷۷ مورد؛  ایالت نیویورک با ۴۴۱,۲۶۲ مورد؛  ایالت تگزاس با ۴۱۴,۸۷۷ مورد؛  ایالت نیوجرسی با ۱۸۶,۳۰۹ مورد؛  ایالت جورجیا با ۱۷۵,۰۵۲ مورد در صدر جدول سازمان بهداشت جهانی قرار دارند.
 
همچنین در ایالت فلوریدا و سپس کالیفرنیا بالاترین آمار مرگ و میر در ۲۴ ساعت گذشته به ثبت رسیده است. 

دانشگاه جانز هاپکینز در آمریکا اعلام کرد: آمار روزانه مرگ و میر بر اثر کرونا در این کشور به نزدیک یک هزار و ۶۰۰ نفر رسیده که بالاترین آمار در دو و نیم ماه اخیر است.


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: