3:31 عصر | ۱۳۹۹ جمعه ۲۸ شهريور
پرسش
کد خبر: 64925 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد - 12:36 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

سعد حریری همه را به نجات و همبستگی با بیروت فرا خواند

حریری در حساب توئیتری خود نوشت: طوفانی که در بیروت آمد دل‌ها را خون کرد و همه به نجات این شهر و همبستگی با اهالی تمامی محله‌هایی که آسیب دیده‌اند فرا خوانده شده‌اند.

نخست وزیر سابق لبنان در پیامی توئتیری اعلام کرد که دل‌ها خون شده و همه باید برای نجات این شهر و همبستگی با مردم آن همراه شوند.


به گزارش شفقنا، به نقل از روسیا الیوم، «سعد حریری» نخست وزیر سابق لبنان به وقوع انفجار مهیب در بندر بیروت و کشته و زخمی شدن بیش از ۲۵۰۰ نفر واکنش نشان داد.

وی در حساب توئیتری خود نوشت: طوفانی که در بیروت آمد دل‌ها را خون کرد و همه به نجات این شهر و همبستگی با اهالی تمامی محله‌هایی که آسیب دیده‌اند فرا خوانده شده‌اند.

نخست وزیر سابق لبنان افزود: حجم خسارت ها بیشتر از چیزی است که توصیف می‌شود و زیان بالاتر کشته و زخمی شدن ده ها نفر در بیروت است. از خدا می خواهم که پایتخت و مردم ما را از تمامی بدی‌ها حفظ کند.

المیادین ساعاتی قبل از وقوع انفجار در بندر بیروت خبر داد که گزارش وزارت بهداشت لبنان تاکنون نزدیک به ۴۰ کشته و بیش از ۲۵۰۰ زخمی داشته‌ است.

مدیرکل امنیت عمومی لبنان اعلام کرد که نمی توان تحقیقات را پیش‌بینی کرد و پس از اتمام آن، اطلاعات تایید شده این حادثه را منتشر خواهد کرد.

این خبر را در روسیا الیوم می‌توانید ببینید.
برچسب هابرچسب ها: حریری ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: