2:50 صبح | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
پرسش
کد خبر: 64931 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد - 12:54 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

هشدار برای رسیدگی به کودکان در شرایط بحرانی بیروت

ما امروز در اثر این انفجار شوکه شده ایم. ممکن است تعداد واقعی کشته شدگان هنوز مشخص نباشد اما آنچه می دانیم این است که در چنین فاجعه ای ممکن است کودکان آسیب دیده ، شوکه شده و از والدین خود جدا شوند.

 سازمان بین المللی امداد و نجات کودکان و نوجوانان انفجار لبنان را بزرگترین انفجار در تاریخ اخیر لبنان توصیف کرد و نسبت به بی توجهی نسبت یه وضعیت کودکان در این شرایط بحرانی هشدار داد.


به گزارش سی ان ان این سازمان عنوان کرد: ما امروز در اثر این انفجار شوکه شده ایم. ممکن است تعداد واقعی کشته شدگان هنوز مشخص نباشد اما آنچه می دانیم این است که در چنین فاجعه ای ممکن است کودکان آسیب دیده ، شوکه شده و از والدین خود جدا شوند.
در این بیانیه آمده است: بسیار مهم است که در این شرایط کودکان و خانواده های آنها به خدمات فوری، از جمله مراقبت های پزشکی و محافظت جسمی و عاطفی، دسترسی پیدا کنند.
این سازمان همچنین گزارش داد که بیمارستان ها کاملاً پر شده اند و قادر به درمان مجروحان بیشتر نیستند. این اتفاق در بدترین زمان ممکن رخ داده است و جامعه ای که تحت تاثیر بحران کرونا بوده و از وخامت اقتصادی رنج می برد را تحت تأثیر قرار داده است.
 
 
 


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: