5:32 صبح | ۱۴۰۰ شنبه ۲۸ فروردين
پرسش
کد خبر: 64934 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد - 9:11 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

ساوت چاینا: خطر ترامپ برای آمریکا بیش از چین و کرونا است

ساوت چاینا انحراف کاخ سفید از توجه به واقعیت شیوع کرونا، گسترش همه گیری و سوء اطلاع رسانی در این زمینه را به سیاست های نادرست و مخرب ترامپ مربوط دانسته و افزوده است که چنین برخوردهایی امروز باعث مرگ ۱۵۰ هزار نفر براثر کرونا در آمریکا شده است.

«ساوت چاینا مورنینگ پست» چین نوشت خطری که دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا برای این کشور دارد به مراتب تهدیدی بالاتر از کرونا و چین است.


به گزارش ایرنا ساوت چاینا روز چهارشنبه نوشت:ترامپ توئیت هایی را درباره منتسب کردن کرونا به چین منتشر و ادعاهایی بی مدرک و سندی مطرح کرده است او خطری بزرگتر برای آمریکا محسوب می شود.
 
گزارش افزوده است: ترامپ بیش از آنکه به مسایلی چون کرونا و تحولات اخیر در آمریکا توجه داشته باشد روی انتخابات ریاست جمهوری متمرکز شده است و هر برنامه و طرحی را در همین راستا دنبال می کند تا اینکه به هر هزینه ای که شده است در این انتخابات پیروز شود.

ساوت چاینا انحراف کاخ سفید از توجه به واقعیت شیوع کرونا،  گسترش همه گیری و سوء اطلاع رسانی در این زمینه را به سیاست های نادرست و مخرب ترامپ مربوط دانسته و افزوده است که چنین برخوردهایی امروز باعث مرگ ۱۵۰ هزار نفر براثر کرونا در آمریکا شده است.

این گزارش بشدت از سیاست های ترامپ بخصوص در زمینه مقابله با کرونا انتقاد کرده و برنامه های نادرستی چون انجام شدن دقیق فاصله گذاری اجتماعی و ماسک نزدن در برخی از دوره ها در شیوع کرونا و بی توجهی رییس جمهوری و برخی از اطرافیان به ماسک را دستمایه وضع امروز همه گیری در آمریکا معرفی می کند.

گزارش می افزاید به نظر نمی رسد ترامپ شانس چندانی در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر داشته باشد اما وضعیت وقتی نابسامان شد متغیرهای مختلفی را بوجود می آورد و در اتاقی که پر از دود است با هر ترفندی هم شاید بتوان راه گریزی پیدا کرد.

این گزارش تاکید کرده است تهدیدهای بزرگ برای آمریکا، کشور چین و بیماری کرونا نیستند زیرا این ویروس نهایتا با پیشرفت های علمی و همکاری مشترک در سال آینده میلادی از بین خواهد رفت اما این ترامپ است که به هر کسی که از او برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر حمایت نکند، یورش خواهد برد.


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: