11:37 عصر | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
پرسش
کد خبر: 65159 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۸ مرداد - 2:36 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

برایان هوک: ترامپ خواهان دست یافتن به یک توافق با ایران است

رئیس جمهور مایل است به توافقی با ایران دست پیدا کند. او مایل به دست یافتن به چیزهای دیگری همچون معاهده های صلح بیشتر در خاورمیانه، شکوفایی و ثبات بیشتر است.

نماینده پیشین آمریکا در امور ایران ضمن مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران، گفت که رئیس جمهور آمریکا خواهان دست یافتن به یک توافق با ایران است.


به گزارش ایسنا به نقل از شبکه فاکس بیزینس، برایان هوک نماینده پیشین وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران در گفت و گو با این شبکه درباره رایزنی های آمریکا برای عادی سازی روابط امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی با بر شمردن ضعیف بودن روابط این رژیم با کشورهای عربی، فعالیت داعش در منطقه و توافق هسته ای ایران به عنوان مشکلاتی در منطقه که دولت دونالد ترامپ از زمان روی کار آمدن آن ها را برطرف کرده است، گفت: ما روابطمان در زمینه دفاعی را با امارات متحده عربی تقویت خواهیم کرد تا مطئن شویم در مقابل تهدیدات ایران در موقعیت خوبی قرار داریم.
هوک در پاسخ به سوال خبرنگار این شبکه که در چند ماه آینده با توجه به افزایش فشار آمریکا بر ایران شاهد چه چیزی خواهیم بود، مدعی شد: اگر به سه سال پیش که رئیس جمهور ترامپ روی کار آمد نگاه کنید، می بینید که ایران با هر معیاری ضعیف تر شده است. آن ها با بدترین بحران اقتصادی شان مواجه اند و حلقه های نیابتی آن ها ضعیف تر شده است. آن ها پولی را که قبلا برای تامین مالی عملیات های مد نظرشان داشتند، ندارند. این به دلیل آن است که ما کارزار فشار حداکثری موفقی داشته ایم. شما شاهد موفقیت بیشتری خواهید بود.
او در ادامه مدعی شد: رئیس جمهور مایل است به توافقی با ایران دست پیدا کند. او مایل به دست یافتن به چیزهای دیگری همچون معاهده های صلح بیشتر در خاورمیانه، شکوفایی و ثبات بیشتر است.


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: