4:30 صبح | ۱۴۰۰ شنبه ۲۸ فروردين
پرسش
کد خبر: 65526 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۲ شهريور - 12:21 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

سمند، دنا و رانا به سقف پانوراما مجهز می‌شوند

مدیر پروژه خودروی پژو ۲۰۷ پانوراما با اشاره به برنامه تولید سالانه ۲۰۰ هزار دستگاه پژو ۲۰۷ پانورامای هاچ‌بک و صندوق‌دار در گروه صنعتی ایران‌خودرو و همچنین ایجاد توازن تولید داخل سقف‌های پانوراما، از امکان تجهیز برخی دیگر از محصولات این خودروسازی به سقف پانوراما در آینده خبر داد.


به گزارش ایسنا، طبق اعلام گروه صنعتی ایران‌خودرو و به گفته احمد آقاجانی معمار، تاکنون ۷۰۰ دستگاه خودروی پژو ۲۰۷ هاچ‌بک پانوراما تولید شده و در حال حاضر این محصول در حال تجاری‌سازی است و به زودی به بازار عرضه می شود. فاز تجاری‌سازی  مدل ۲۰۷ صندوق دار نیز ظرف حداکثر سه ماه آینده آغاز می‌شود.

مدیر پروژه خودروی پژو ۲۰۷ پانوراما با بیان اینکه برای نخستین بار ایده نصب سانروف با استفاده از ظرفیت قانونی شرکت‌های خودروساز برای تجهیز سه گروه خودروی سمند، پارس و پژو ۲۰۶ مطرح و با همکاری شرکت پژو آغاز شده است، گفت: به‌دنبال تحریم‌ها و عدم همکاری شرکت پژو و دیگر شرکت‌های خارجی، این پروژه توسط مهندسان ایران‌خودرو بر روی خودروهای سمند و ۲۰۶ برنامه‌ریزی و اجرا شد. نصب سانروف برای نخستین بار در خط تولید (به‌صورت OEM) بر روی خودروهای دنا و پژو۲۰۶ بوده  که سقف پانوراما پژو ۲۰۷، خروجی این پروژه خواهد بود.


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: