12:11 صبح | ۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۶ خرداد
پرسش
کد خبر: 64909 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد - 11:46 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی
یک عضو حزب کارگزاران:

اگر عبداله نوری را تائید کنند او هم قدرت اجرایی هاشمی رفسنجانی را دارد و هم محبوبیت خاتمی را

اینکه مردم از انتخابات آینده استقبال خواهند کرد یا خیر به سیاست‌های نظام بستگی دارد که آیا مایل است مردم در انتخابات شرکت کنند یا نه؟ در انتخابات مجلس، کمترین مشارکت را در طول چهل و دو سال شاهد بودیم.
یک عضو حزب کارگزاران در پاسخ به این سوال که چه کسی در میان اصلاح‌طلبان قدرت اجماع‌سازی دارد، گفت: نوری با پشتوانه محکمی که با حکم امام (ره) دارد و پشتوانه محکم مدیریتی که در مجلس و وزارت کشور داشت، چهره محبوب و مورد قبول همه اصلاح‌طلبان است.
 
«سیدمحمود علیزاده طباطبایی»، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، در پاسخ به سوال خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری برنا مبنی بر اینکه آیا عملکرد نمایندگان در مجلس یازدهم شانس بالاتری برای اصلاح‌طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ ایجاد نخواهد کرد؟ گفت: هنوز زود است بخواهیم درباره مجلس یازدهم قضاوت کنیم ولی به نظر می‌رسد مجلس یازدهم با برنامه و دقیق کار می‌کند.
 
این عضو حزب کارگزاران با اشاره به انتخابات مجلس یازدهم بیان کرد: اینکه مردم از انتخابات آینده استقبال خواهند کرد یا خیر به سیاست‌های نظام بستگی دارد که آیا مایل است مردم در انتخابات شرکت کنند یا نه؟ در انتخابات مجلس، کمترین مشارکت را در طول چهل و دو سال شاهد بودیم.
 
علیزاده طباطبایی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان برای آماده کردن بدنه اجتماع برای حضور در انتخابات مشکل بسیاری دارند، اظهار کرد: شورای نگهبانی که آیت‌الله هاشمی را رد کرد قطعا چهره‌های اصلاح‌طلب را تائید نخواهد کرد. کار برای اصلاح‌طلبان بسیار دشوار است مگر اینکه اراده‌ای مبنی بر این باشد که ۶۰_۷۰ درصد مردم در انتخابات شرکت کنند در این صورت با تائید صلاحیت کاندیدای اصلاح‌طلب، امکان حضور حداکثری مردم در انتخابات وجود خواهد داشت.
 
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پاسخ به این سوال که چه کسی در میان اصلاح‌طلبان قدرت اجماع‌سازی دارد؟ گفت: عبدالله نوری با پشتوانه محکمی که با حکم امام (ره) دارد و پشتوانه محکم مدیریتی که در مجلس و وزارت کشور داشت، چهره محبوب و مورد قبول همه اصلاح‌طلبان است. من فکر می‌کنم اگر نظام او را تائید کند، نوری هم قدرت اجرایی آیت‌الله هاشمی را دارد و هم محبوبیت خاتمی را.


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: