7:52 عصر | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۶ ارديبهشت
پرسش
کد خبر: 53745 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد - 9:12 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

اعضای حزب اعتماد ملی تحت تاثیر القائات رسانه ها قرار نگیرند / منتجب نیا قائم مقام کروبی است

رییس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی در واکنش به خبری مجعول پیرامون تلاش حسین کروبی برای حذف منتجب نیا از اعتماد ملی گفت: این خبر ارزش چندانی ندارد و القاء رسانه هایی است که منافع آنها در گل آلود کردن فضای سیاسی است.

 گفتگو نیوز: رییس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی در واکنش به خبری مجعول پیرامون تلاش حسین کروبی برای حذف منتجب نیا از اعتماد ملی گفت: این خبر ارزش چندانی ندارد و القاء رسانه هایی است که منافع آنها در گل آلود کردن فضای سیاسی است.

وی گفت: اخیرا نامه هایی از دبیرکل به قائم مقام نوشته شده که تصریح دارد ایشان استعفای منتجب نیا از قائم مقامی را نپذیرفته اند. اعضای حزب اعتماد ملی تحت تاثیر القائات رسانه ها قرار نگیرند . منتجب نیا قائم مقام کروبی است.

به گزارش گفتگو نیوز یک رسانه اصولگرا نوشته است گفته می‌شود نقش حسین كروبی در این كنار گذاشتن منتجب نیا پررنگ بوده است.روز گذشته یك عضو حزب اعتماد ملی كه نخواست نامش گفته شود، در گفت و گو با جوان گفت كه منتجب نیا تحت تأثیر عوامل تندرو و از جمله نفوذ حسین كروبی در حزب، كنار گذاشته شده است. گفته می‌شود پیش از این محسن رهامی هم به همین دلیل مجبور به استعفا شده بود.

در واکنش به این خبر روابط عمومی حزب اعتماد آن را کذب و شیطنت برخی رسانه ها عنوان کرد.


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: