8:52 عصر | ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۶ ارديبهشت
پرسش
کد خبر: 63204 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۸ خرداد - 12:45 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

کنایه حمیدرضا صدر به فضای حاکم بر فوتبال ایران

به گزارش "ورزش سه" حمیدرضا صدر نویسنده و محقق خوش‌ذوق ایرانی در روزهایی که کدورت ها، اهالی فوتبال را از هرزمانی نسبت به هم دور کرده است، سعی کرده با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اهالی فوتبال را به یاد دورانی بیندازد که حاشیه‌ها تا به این حد نسبت به متن، که همان لذت بردن از فوتبال است اهمیت چندانی نداشت.

 

 

کارشناس برجسته فوتبال با انتشار پستی در اینستاگرام از دورانی یادکرد که رفاقت‌ها در فوتبال رنگ و بوی دیگری داشت .

 

به گزارش "ورزش سه"  حمیدرضا صدر نویسنده و محقق خوش‌ذوق ایرانی در روزهایی که کدورت ها، اهالی فوتبال را از هرزمانی نسبت به هم دور کرده است، سعی کرده با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اهالی فوتبال را به یاد دورانی بیندازد که حاشیه‌ها تا به این حد نسبت به متن، که همان لذت بردن از فوتبال است  اهمیت چندانی نداشت.


حمیدرضا صدر در این پست با یادآوری حضور پر سابقه ترین مرد حال حاضر باشگاه پرسپولیس به‌عنوان یار کمکی استقلال (تاج سابق) در جام باشگاه‌های آسیا نوشت:


"روزی روزگاری.... در حالی که پنجاه سال از آن بعد از ظهر گذشت - بیست و یک فروردین چهل و‌نه - و تاج در امجدیه دو یک هاپویهل را شکست داد و قهرمان آسیا شد، رفاقت های آن عصر را با ستیزه جویی های این عصر مقایسه می کنیم. تاج در آن دیدارها از محمود خردبین و غلام وفاخواه به عنوان یار کمکی بهره برد و وقتی خردبین پیراهن سرخ پرسپولیس را پوشید با عتاب روبرو نشد و عصر طلایی اش را اغاز کرد. فوتبال تب زده کنونی ایران به آرامش نیاز دارد... این تصویر خردبین کنار پورحیدری، مظلومی و لواسانی در نشریه «تاج ورزشی» چاپ شد.نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: